Zyre me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-1118-5L)

ID TRR-1118-5L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 139.17 m2
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi.

Zyra eshte ofron ambient open space me siperfaqe te brendshme prej  139.17 m2 te cilen ju mund ta organizoni ate ne varesi te aktivitetit tuaj.

Brenda ambientit do te gjeni sistem qendror chiller te ngrohjes dhe ftohjes dhe tualete te perbashketa.

Pjesa ballore eshte e gjitha me fasade xhami e cila ju ofron nje pamje te mrekullueshme.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra ne ndryshme, organizata, fondacione, avokati etj.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Pallati ju ofron siguri te larte, administrim dhe 3 ashensore. Pozicionohet prane zones se Bllokut dhe qendres se Tiranes.

Zona eshte teper e zhvilluar dhe e kerkuar nga te huajt. Gjithashtu eshte teper e aksesueshme edhe ne kembe.

Cmimi  15 Euro / m2  me taksa te perfshira.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te n
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 517-36d 1960 €

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ...