Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1016-26K)

ID TRR-1016-26K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Avdyl Frasheri, prane Librit Universitar

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges kryesore.

Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne 4 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor.

Kjo prone eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi si call center, showroom per kompani te ndryshme etj.

Dritaret jane dopio xham per nje izolim me te mire te zyres dhe ka mundesi shume te mira reklamimi te biznesit tuaj.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte nga me te preferuarat dhe me te frekuentuarat ne qytet.

Prej ketu mund te krijoni lehtesisht akses ne te gjitha pikat kyce te qytetit si rruga Vaso Pasha, Sheshi Wilson, rruga Ibrahim Rugova, rruga Janos Hunyadi etj.

Cmimi 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri.
Me Qira 619-13S 900 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament modern  per zyra me qera  ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.Pozicionohet 
Me Qira 1214-26r 1100 €

Apartament modern  per zyra me qera  ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.Pozicionohet  ne katin  e ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 515-7b 960 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne kat
Me Qira 514-52j 960 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne katin perdhe. Ka ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1015-31a 1100 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Ambjent per zyre me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta t
Me Qira 515-50b 950 €

Ambjent per zyre me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 616-6K 1100 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...