Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-8L)

ID TRR-1217-8L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane librit Universitar.

Me nje siperfaqe prej 200 m2 apartamenti ndahet ne 4 ambiente zyre se bashku me nje kuzhine te vogel, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Dhomat kane hapesira te bollshme dhe jane te pajisura me kondicioner per ngohjen dhe ftohjen.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te rruges kryesore dhe eshte i orientuar nga lindja.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani sherbimi, fondacion, shoqate, organizate, klinike, studio etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt. Shume kompani te ndryshme ushtrojne aktivitetin e tyre ne kete zone.

Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Ka akses ne shume rruge te ndryshme te Tiranes sic jane: rruga Ibrahim Rugova, Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe shume rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 1600 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat t
Me Qira 319-62L 1500 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri buze rruges ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 121-21G 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka n
Me Qira 121-36V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhen ne katin e 3-te ne nje pallat e
Me Qira 315-30b 1500 €

Apartament per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhen ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qend
Me Qira 620-25D 1500 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallat
Me Qira 419-31L 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, prane shkolles ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1114-41b 1560 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te p
Me Qira 1014-54j 1500 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te pallatit, i pajisur ...