Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-718-10L)

ID TRR-718-10L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 82 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani, afer rruges Sami Frasheri

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te ndare ne 2 ambiente zyre, koridor, tualet dhe verande 22 m2.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen .

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites me orientim nga jug-perendimi.

Eshte shume pershtatshem per zyra te ndryshme, avokati, noteri, studio, klinike private, qender estetike dhe shume aktivitete te ndryshme.

Zona perreth eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

 Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Ibrahim Rugova dhe shume prane Sheshit Wilson.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje komp
Me Qira 116-13b 350 €

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze
Me Qira 220-6H 350 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 516-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 715913m 350 €

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Me siperfaqe 75 m2 ...

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1020-25D 500 €

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 1014-15j 450 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...