Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

ID TRR-120-12T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2400
Kati 3
Sipërfaqe m2 160
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor.
Zyra ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 dhe eshte e organizuar ne: 3 ambiente zyrash, korridor, tualet dhe ballkon.
Ambienti ofrohet pamobiluar ose i mobiluar ne varesi te preferencave.
Hapsirat e ambienteve jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Zyra eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si call center, fondacione etj.
Pallati ofron administrim dhe kamera sigurie.
Ka akses te lehte ne bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut, rrugen Sami Frasheri, bulevardin Bajram Curri etj.


Price: 2400 Euro / month.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 2500 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati ...

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 417-44L 2280 €

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3
Me Qira 1020-13i 2500 €

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake . Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pref
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...