Ambjent per zyra me qera te Europian Trade Center, ETC ne Tirane (TRR-514-3j)

ID TRR-514-2j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 139 m2
Shperndarja 2
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e XII me siperfaqe totale 139 m2.

Aktualisht, zyra eshte e ndare ne dy ambjente, por qe mund te riorganizohe ne varesi te kerkeses suaj.

Ambjenti perfshin kondicionim qendror.

Pamja nga zyra eshte e mrekullueshme, i gjithe qyteti ne doren tuaj.

Gjithashtu, ndertesa ju ofron siguri te larte dhe administrim 24h.

Mundesi parkimi.

 

Cmimi: 18 euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati
Me Qira 120-54H 2400 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me
Me Qira 120-12T 2400 €

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor. Zyra ka ...

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznes
Me Qira 516-38K 2600 €

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...