Zyre me qera perballe me Kopshtin Botanik ne Tirane (TRR-1217-22R)

ID TRR-1217-22R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 184 m2
Shperndarja 0
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selita e Vjeter

Zyre me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Zyra ndodhet ne nje apartament ne katin e trete te nje pallati te ri ne rrugen Selite e Vjeter, perballe me kopshtin Botanik.

Siperfaqja totale prej 184 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me nje holl te madh, kuzhine me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, tre dhoma qe mund te perdoren per zyra, korridore, tre tualete dhe nje ballkon me hapsire te bollshme. 

Ballkoni eshte i orientuar nga lindja dhe ofron nje pamje te papenguar te Malit te Dajtit dhe Liqenit.

Pallati eshte i ndertuar me punime cilesore dhe garanton qetesi dhe siguri 24 ore.

Organizimi i dhomave eshte shume i mire.

Secila prej tyre eshte e shtruar me parket dhe ka ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites.

Dritaret jane te pajisura me dopio xham dhe me grila.

Menyra e organizimit te apartamentit jep mundesi ideale per perdorimin e tij per zyra.

Parkim mund te sigurohet ne katin e nendheshem te pallatit me pagese ekstra.

Vendi ku ndodhet kjo prone eshte nga me te preferuarit e kryeqytetit si nga vendasit ashtu edhe te huajt. 

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, zonen e Kopshtit Zoologjik, Liqenin Artificial etj. 

 

Cmimi 500 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri,
Me Qira 717-56L 400 €

Zyre me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri, prane shkolles ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashens
Me Qira 315-20m 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne
Me Qira 616-38b 400 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe
Me Qira 321-20V 450 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti eshte ne katin e 3-te t
Me Qira 117-18d 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti eshte ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 1218-15E 550 €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndert
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe prane ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 1019-73T 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...