Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-919-10T)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-919-10T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 630 Euro
Sipërfaqe m2 143 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikola Tupe

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.

Zyra ka nje siperfaqe totale prej 143 m2 dhe eshte e organizuar ne: 4 ambiente zyrash te ndara, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

I gjithe ambienti ofrohet i pamobiluar ne kushte mjaft te mira.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: call center, kompani programimi, organizata te ndryshme etj.

Zona eshte mjaft e preferuar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, sheshin Willson dhe zonave te tjera qendrore.

 

Cmimi: 630 Euro/ muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 1213-6b 750 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 1015-50b 500 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri
Me Qira 318-31R 700 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Pjeter ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-29b 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ndertuar ...

Zyre me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje apartament ne katin e trete t
Me Qira 1217-22R 500 €

Zyre me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje apartament ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat
Me Qira 500 €

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te
Me Qira 1115-55b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ...