Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1117-38L)

ID TRR-1117-38L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Marko Bocari

Zyre me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore.

Me siperfaqe prej 110m2 organizohet ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet, depo dhe 2 ballkone.

Dhomat jane te ndricuara me drite natyrale dhe te shtruara me parket cilesor.

Ballkonet kane orientim nga veriu dhe jugu me mundesi reklamimi nga rruga kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: avokati, noteri, fondacion, klinike private, qender kursesh dhe shume aktivitete te tjera.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme, ka akses te lehte ne sheshin Wilson, Liqenit Artificial dhe pak minuta nga zona e Bllokut.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Zyre me qera prane zones se bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pest
Me Qira 119-16S 550 €

Zyre me qera prane zones se bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste nje pallati te ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te ne nje p
Me Qira 917-44L 400 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri brenda ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godi
Me Qira 1215-19K 600 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater kateshe me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje
Me Qira 1113-29 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Me Qira 719-4L 400 €

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...