Zyre me qera prane TVSH-se ne Tirane (TRR-1016-19L)

ID TRR-1016-19L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 126m2
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe totale prej 126m2 dhe eshte i ndare ne tre ambiente me hapesire te bollshme, kuzhine dhe dy tualete qe mund te zhfrytezohet mjaft mire per aktivitete te ndryshme biznesi.

Zyra ofron nje ambient shume komod eshte e pajisur me sistem qendror kondicionimi, eshte e ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites dhe dritaret jane dopio xham te pajisura me grila.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar me dalje ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Deshmoret e Kombit, Bulevardin Zhan D’Ark etj.

Ne kete zone ndodhen shume kompani prestigjioze qe ushtrojne aktivitete e tyre  dhe shume prane sherbimeve te ndryshme. 

Cmimi : 700 Euro/muaj  me vend parkimi.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te
Me Qira 919-45S 600 €

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem
Me Qira 613-25 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ne te ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 1213-6L 650 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 1118-51d 650 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 1019-73T 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 324-37Z 800 €

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 6 te ...