Zyre me qera prane zones se 21 - Dhjetorit ne Tirane (TRR-616-38b)

ID TRR-616-38b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 137 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor.

Banesa ka siperfaqe prej 137 m2 te ndare ne 4 dhoma, kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.

Dhomat kane siperfaqe te bollshme dhe drite dielli pothuaje gjate gjithe dites. Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Apartamenti eshte shume i pershtatshem per zyra te ndryshme, qender kursesh, klinike, sallon bukurie, kompani, fondacion etj.

Ballkonet kane pamje te rruges kryesore dhe mundesi reklamimi te biznesit apo aktivitetit tuaj. Orientimi i baneses eshte nga veri-lindja. 

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ketu do te gjeni biznese te ndryshme te huaja edhe shqiptare, bar-kafe, restorant dhe shume sherbime te tjera qe mund tju nevojiten.

Pallati pozicionohet disa metra larg kryqezimit te 21 – Dhjetorit dhe aksesohet lehtesisht ne rrugen Muhamet Gjollesha dhe rrugen e Kavajes.

Cmimi 400 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te
Me Qira 115-38r 500 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1216-9d 500 €

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje apartament ne katin e trete t
Me Qira 1217-22R 500 €

Zyre me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje apartament ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 713-21 500 €

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje
Me Qira 415-60b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 1117-38L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-29b 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ndertuar ...

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje palla
Me Qira 415-22b 500 €

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...