Zyre me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. (TRR-519-2T)

ID TRR-519-2T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 106 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 106 m2 te organizuar ne: dy dhoma te ndara, sallon sebashku me kuzhine, tualet, 2 ballkone.

Zyra ofrohet e pamobiluar ne kushte shume te mira dhe e shtruar me pllaka.

Ambienti ka nje kuzhine te vogel.

Ballkoni ofron pamje te zonave perreth.

Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, kompani, avokati etj.

Zona eshte mjaft e preferuar dhe e frekuentuar nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj ndodhen te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne Vasil Shanto, rrugen e Kavajes, bulevardin Bajram Curri dhe rrugeve te tjera lidhese

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 516-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Ambient zyre me qira prane zones se Brrylit ne Tirane

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri m
Me Qira 1120-35V 500 €

Ambient zyre me qira prane zones se Brrylit ne Tirane Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1118-42d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 715-42b 320 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine
Me Qira 919-31L 300 €

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 3-kateshe shume ...

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 617-69d 500 €

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane
Zyra ka siperfaqe totale prej 108.1 m2 dhe siperfaqe te
Me Qira 1118-40L 320 €

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane Zyra ka siperfaqe totale prej 108.1 m2 dhe siperfaqe te brendshme 87.9 m2 ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka ...