Zyre me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-323-10R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 3
Sipërfaqe m2 97
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.
Zyra ka nje siperfaqe totale prej 97 m2 dhe te brendshme prej 88 m2 te organizuar ne 4 ambiente me te vogela, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Ambienti ofrohet bosh dhe eshte  totalisht i rikonstruktuar dhe dhe e shtruar me parket.
Zyra ka pamje nga rruga kryesore duke ofruar dhe mundesi te mira reklamimi.
Dy kondicionere jane te instaluara per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Eshte e pershtatshme per zhvillimin e llojeve te ndryshme biznesi si: zyra programimi, zyra kontabiliteti, zyra projektimi etj.
Zona eshte shume e populluar dhe e frekuentuar gjate gjithe dites.
Ka akses te lehte me te gjitha rruget dhe zonat kryesore te Tiranes si: Rruga e Dibres, Bulevardi Zogu i Pare, Rruga e Durresit, Rruga e Kavajes, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Sheshi Skenderbej etj.

Cmimi: 550 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 617-8K 420 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-56K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje ng
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 1123-11X 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 216-34b 470 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nderteses, buze rruge kry
Me Qira 117-48L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nderteses, buze rruge kryesore. Me ...

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 122-13V 500 €

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze ...