Ambient zyre me qira prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-523-1Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 0
Sipërfaqe m2 75
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada

Zyre me qira ne rrugen Fadil Rada, shume prane Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e perdhe te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 75m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet, nje ballkon, korridori lidhes, nje depo dhe nje oborr te shfrytezueshem.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve te vendosur ne dy ambientet kryesore.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Zyra eshtee saporikonstruktuar, e shtruar me parket, instalime te reja elektrike, ne proces te vendosjes se ndricimit led.
Zyra eshte ospion i mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre marketingu, avokatie, agjensi turistike etj.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Tefta Tashko Koco, rrugen Hoxha Tahsim, Bulevardin Zhan D'ark, dhe qendren e Tiranes.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave.
Pozicionohet ne katin e trete te nje p
Me Qira 323-10R 550 €

Ambient zyre me qira tek 9-Kateshet ne Rrugen e Barrikadave. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te v
Me Qira 822-52Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Dyqan per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te v
Me Qira 916-31b 400 €

Dyqan per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, buze rruge ...


Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 1222-29Z 600 €

Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise se Tiranes
Zyra pozicionohet ne katin e
Me Qira 421-39D 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise se Tiranes Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne
Me Qira 1215-59b 450 €

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...