Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri prane Bllokut ne Tirane

ID TRR-214-39b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 140 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Ambient per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2.

Hapesira eshte e shperndare ne kuzhine, ambiente, koridor, 2 ballkone, depo te vogel dhe 2 tualete.

Te tre ambjentet jane te pajisur me kondicionere dhe me dritare te mbushur me drite dielli.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh.

Apartamenti eshte perdorur gjithnje per zyra, dhe eshte mjaft i pershtatshem pasi shume biznese zhvillojne aktivitetin e tyre ne kete ndertese.

Mundesi parkimi.

Avantazhi I ketij apartamenti eshte se ndodhet prane zones se bllokut ku shume biznese ushtrojne aktivitet pasi eshte nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore.

 

Cmimi: 800 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambient zyrash ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyrat ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 721-29D 700 €

Ambient zyrash ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyrat ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ...

Ambjent per zyre me qera prane rruges Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pall
Me Qira 1115-63b 700 €

Ambjent per zyre me qera prane rruges Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, pas ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin  
Me Qira 217-50L 700 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin  6-te te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi
Me Qira 1117-7L) 750 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge ...

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kate
Me Qira 1217-29d 700 €

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe. Ka nje ...