Zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-523-44X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 2
Sipërfaqe m2 167
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani

Zyre me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 167 m2 dhe organziohet ne kater ambiente pune, dy depo, nje tualet, nje verande dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 4 kondicionere te pozicionuar ne ambientet e punes.
Pjesa e perparme e zyres ofron pamje te menjehershme nga rruga kryesore dhe eshte e mbuluar me xham, duke patur mundesi shume te mira reklamimi.
Orientohet nga lindja dhe ka drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si call centre, zyre noterie, zyre avokatie e shume te tjera. 
Pallati ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Prane nderteses mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvillura te Tiranes, te preferuar nga vendasit dhe te huajte, me shume facilitete dhe sherbime prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne zonen e Sheshit Wilson dhe ne Bulevardin Zhan D’Ark.


Cmimi: 2000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore
Me Qira 324-19G 1920 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore. Ofron nje ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 624-36X 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...