Zyre per qira prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRR-1223-6X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 10
Sipërfaqe m2 91
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Zyre me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (kati i fundit) i nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 91 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 81 m2. 
Organizohet ne nje ambient open space, dy ambiente zyre, nje tualet, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Ambienti ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dy ambientet e zyre dhe ne ambientin open space.
Zyra eshte e rrethuar nga fasade xhami ne pjesen e perparme duke pasur mundesi shume te mira reklamimi. 
Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh. 
Pallati eshte i sapo ndertuar dhe ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dibres, ne zonen e Selvies, ne zonen e Medresese dhe ne qendren  e Tiranes. 


Cmimi: 600 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me pu
Me Qira 517-1K 650 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me punime shume cilesore ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Me Qira 923-13Z 700 €

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Me Qira 1223-31Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane. 
Apartamenti poziciono
Me Qira 124-52X 700 €

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, pra
Me Qira 114-25 500 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane bulevardit ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-rt
Me Qira 915-34b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri ...