Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-814-6b)

ID TRR-814-6b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 82 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Prokurorise se Tiranes.

Pallati ofron ashensore, administrim dhe siguri. Ka nje cilesi teper te larte ndertimi dhe mundesi per parkim makine ne garazhd.

Banesa ka nje siperfaqe prej 82 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Eshte pjeserisht e mobiluar por mund te mobilohet sipas deshires suaj. Kuzhina eshte e re dhe e pajisur me te gjitha paisjet elektroshtepiake.

Gjithashtu mund te pershtatet dhe per zyra te ndryshme sic jane noterie, avokatie, kontabiliteti etj. 

Ballkoni ka mundesi reklamimi sepse ka pamje nga rruga kryesore.

Zona eshte teper e qete, 5 minuta larg qendres se Tiranes dhe me akses ne Bulevardin Zogu i 1,rrugen e Durresit, Mine Peza etj.

Cmimi: 500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 218-23R 400 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 222-31N 450 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te  te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 523-2X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri. Pozicionohet ne katin e dyte,ne pallat te ...

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 918-14E 580 €

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert te komplek
Me Qira 421-19D 600 €

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert te kompleksit, I sapo ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...