Zyre per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-724-19X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 116.37
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Zyre per qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 116.37 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente pune, dy tualete, dy ballkone dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Zyra eshte e shtruar me parket dhe jepet e pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne te gjitha ambientet e zyres. Ballkonet kane pamje nga rruga duke dhene mundesi shume te mira reklamimi. 
Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si zyre avokatie, estetike, noteri e shume te tjera.
Prane pallatit mund te gjenden dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, ne rrugen e Durresit dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 800 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri &nbs
Me Qira 715-19m 700 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ...

Ambient zyre me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 1120-20V 700 €

Ambient zyre me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone sh
Me Qira 914-25j 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te njohur dhe ...


Zyre me qira ne rrugen Faik Konica, shume prane Lion Park, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 t
Me Qira 323-33Z 750 €

Zyre me qira ne rrugen Faik Konica, shume prane Lion Park, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ri me ...

Ambient zyre me qira ne zonen e Komunes se Parisit, pjese e Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Eshte e po
Me Qira 724-23Z 850 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Komunes se Parisit, pjese e Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1222-2G 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pall
Me Qira 1215-4b 700 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 617-19d 900 €

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje ...