Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-714-27j) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara, ne zemer te qytetit. Shume prane rrugeve kryesore, Qendres se Tiranes , Parkut te Madh, etj. Ndodhet ne...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRR-714-26j) Cmimi:223 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Tregut te Medrese ne Tirane. Apartamenti ndodhet 500 m larg Unasez se Tiranes, ne nje lagje te njohur qe ploteson te gjitha kushtet per te jetuar. Banesa pozicionohet ne katin e III-te te viles, me sipe...

Apartament 1 + 1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-714-19b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat 3 – katesh. Pallati ofron administrim dhe siguri. Ai ndodhet buze rruge ne nje zone shume te qete dhe plot ajer te pas...

Apartament 1 + 1 me qera zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-714-18b) Cmimi:500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ne zemer te bllokut. Pallati ka administrim dhe ndodhet buze rruge. Gjithashtu ai ofron siguri te larte e cila fil...

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-714-13j) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore, prane Parkut Kombetar te Tiranes, qendres, zones se Bllokut, etj. Pozicionohet ne katin e pare te banimit, me...

Apartament modern 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-714-12k) Cmimi:1500 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit, Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale te ndertuar vitet e fundit, me cilesi te larte ndertimi dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme. Pozicionohet ne katin e III-...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-11b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallati te ri. Zona eshte shume e preferuar e mbushur plot dyqane te ndryshme, me vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes. Pa...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRR-714-10b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ne Tirane. Pallati ka nje pozicion teper te favorshem me akses ne dy rruge kryesore te Tiranes qe jane e Kavajes dhe My...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-714-6j) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile, e ndertuar me punime cilesore. Kjo shtepi ofron siperfaqe prej 120m2 te organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi i ndare, 3 ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-714-4S) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne dy dhoma ndenje, 3 dhoma gjumi, nje dhome h...

Apartment luksoz me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirana (TRR-714-3j) Cmimi:1200 Euro

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne Tirane. Ne mes te ajrit te paster te fshatit dhe larg zhurmes se qytetit. Ndertimi eshte teper cilesor dhe mod...

Apartament 1 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-714-2b) Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues ne Tirane e cila ka hyrje me vete. Pallati ofron mirembajtje,  ndodhet prane rruges kryesore, me akses ...

Apartament 1 + 1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-214-10b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartament...

Cmimi:250 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane , (TRR-214-11b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne ka...

Cmimi:320 Euro

Hotel per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-214-1)
Golem,Albania

Hotel ne shitje ne Plazhin e Golemit ne Durres. Hoteli ndodhet ne k...

Cmimi:1.500.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-214-12j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-214-13b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Aparta...

Cmimi:500 Euro