Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament modern me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-414-56b) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te prane liqenit artificial Tiranes. Apartamenti ka nje nje siperfaqe prej 150 m2 duke perfshire:  - Salloni...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-414-50j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Tatimeve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 120m2. Siperfaqja eshte e shperndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ba...

Apartament 2+1 me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane (TRR-414-49j) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne koder te qytetit, mbi Kolegjin Kristal. Shume prane Kopshtit Botanik dhe Liqenit Artificial te Tiranes. Zona eshte e qete dhe duke u zhvilluar me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-414-43b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4  te nje kompleksi prane Restorant Gjeli ne Don Bosko. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar mjat mire ne: - sallon se bashku...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-414-37j) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ba...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-414-27E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te banimit, me siperfaqe 123 m2. Pallati eshte i pajisur me ashensore, me 2 familje ne kat. Banesa eshte spacioze dhe ju ofron sa...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kodres se Diellit ne Tirane (TRR-414-26E) Cmimi:750 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje k...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-414-25j) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Ministrise se Arsimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vjeter, me siperfaqe 60m2. Eshte i rikonstruktuar dhe ofron komoditetin e nevojshem. Apartamenti perfshin...

Apartament 3 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-414-20b) Cmimi:700 euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 150 m2 ai ofron sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gju...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-414-15b) Cmimi:570 Euro

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne Tirane. Pallati ka punime teper cilesore. Me nje siperfaqe prej 109 m2 ambjenti ofron sallon se bashku me kuzhine...

Apartament 1 + 1 me qera prane ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-414-14b) Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 75 m2 ai ofron sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, koridor, tuale...

Apartament 2 + 1 me qera prane Hotel Mondial ne Tirane (TRR-414-13b) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ai ofron sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tua...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-718-67E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes s...

Cmimi:500 Euro

Ambient me qera per zyra ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane (TRR-718-68E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRR-718-69d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-718-72L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nacionale te Dajtit. Pozicionoh...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane (TRS-718-70E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Preng Bibe Doda ne zonen e Vasil ...

Cmimi:69.000 Euro