Zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-414-65b)

ID TRR-414-65b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Skenderbej, Qender

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.

Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ashensore ose nepermjet shkalleve.

Zyra ka nje siperfaqe prej 50 m2.

Eshte shume e pershtatshme per zyre avokatie ose konsulence, banke, organizata jofitimprurese, noteri etj.

Punimet e brendshme jane te nje cilesie teper te larte.

Ne te do te gjeni:  ambjente te shtruara me parket ose pllaka, xhama dupleks, fasade xhami me pamje nga qendra e Tiranes, ndricim te pershtatshem per zyra etj.

Ju gjithashtu mund te riorganizoni hapesiren, ne varesi te funksionit te deshiruar.

Te gjitha ambjentet kane tualete te perbashketa, te cilat ndahen per meshkuj dhe per femra.

Pallati ju mundeson siguri me kamera dhe roje 24 h, administrim dhe mundesi parkimi.

Cmimi 12 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me
Me Qira 519-15T 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 2
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfu
Me Qira 320-5H 500 €

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar. Ambienti ka ...

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me
Me Qira 219-42T 550 €

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozici
Me Qira 1114-46j 564 €

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozicionohet ne katin ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri m
Me Qira 715-28m 560 €

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 1216-2K 500 €

Zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor prane ...