Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-17) Cmimi:350 euro

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhe ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 86 m2. Pallati ndodhet mes vilave, duke siguruar qetesine dhe sigurine e nevojshme per te jetuar....

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-15) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 65 m2. Hapesira eshte e organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, aneks gatimi, ballkon dhe banjo. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-813-13) Cmimi:420 euro

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 m2. Ne te do te gjeni: -sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen -dhome matrimoniale me banjo bre...

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-813-12) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne nje lagje mjaft te mire dhe te qete te qytetit, shume prane Liqenit Artificial. Apartamenti pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, i cili ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-813-11) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 154 m2 te organizuara ne 5 dhoma dhe nje depo. Ju mund ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-813-10E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 90 m2, te organizuar ne nje dhome ndenje dh...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-813-9) Cmimi:300 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe 90 m2. Si punimet e pallatit, ashtu edhe te apartamentit jane te reja dhe teper cilesore....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-813-7) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Megjithese apartament ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te vjeter, ai eshte i rikonstruktuar nga e para. Ne te do te gjeni gjithcka qe ju nevojitet, ne nje stil teper b...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-813-5) Cmimi:700 euro

Apartament 3+1 me qera prane qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 160 m2. Hapesirat jane te bollshme dhe te organizuara mjaft mire. Ne te do gjeni sallonin e ndenjes, a...

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-813-2) Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 110 m2. Megjithese ne pallat te vjeter, eshte i rikonstruktuar dhe punuar nga fillimi. ...

Apartament 2+1 me qera prane zones se ish-Bllokut ne Tirane (TRR-813-1S) Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhome gjumi, ballkon, korridor dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera te Kompleksi "Vizion Plus" ne Tirane (TRR-713-54) Cmimi:250 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura te qytetit, duke plotesuar te gjitha kerkesat tuaja. Brenda ne te do gjeni markete, dyqane, zyra, biznese, lokale, restor...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1015-15K)
Tirane,Albania

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ap...

Cmimi:350 Euro

Ambjent zyre me qera prane sheshit Willson ne Tirane (TRR-1015-48b)
Tirane,Albania

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tiran...

Cmimi:600 Euro

Vile luksoze me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-1015-17K)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera prane liqenit Artificial ne Tirane. E pozicion...

Cmimi:3800 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1015-18d)
Tirane,Albania

 Apartament me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Apa...

Cmimi:710 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1015-19b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:350 Euro