Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRS-117-37L) Cmimi:93.400 euro

Apartament 2+1 per shitje prane Hotel Diplomat 1 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur. Ka siperfaqe prej 115m2 dhe eshte i ndare ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor,...

Apartament 2+1 per shitje tek Rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRS-117-36L) Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe totale prej 110m2 eshte mjaft mire i organizuar ne sallon sebashku m...

Apartament 2+1 per shitje afer me pasticeri Venezia ne Tirane , (TRR-117-35a) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica.  I pozicionuar ne menyre perfekte ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.  Me nje siperfaqe prej 125 m2 i shperndare ne nje sallon te mad...

Apartament dublex per shitje prane kishes Katolike ne Tirane (TRS-117-34K) Cmimi:130.000 euro

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te vjeter pa ashensor shume prane qendres se Tiranes. Ka nje hapesire prej 138.3 m2 te shperndare ne dy kate k...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-117-33L) Cmimi:159.500 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe prej 145m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhome pritje por qe mund t...

Apartament 3+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-117-32d) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11te  te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, ballkon, dy tualete dhe nje depo....

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Selites ne Tirane (TRR-117-31L) Cmimi:3000 Euro

Vile 3-kateshe me qera prane rruges Rexhep Jella . Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar si nga te huajt dhe nga vendasit. Ka siperfaqe nderitmi prej 330m2 dhe siperfaqe toke prej 170m2. Ne katin e pare te vile...

Dyqan me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-117-30K) Cmimi:1000 euro

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane rruges se Elbasanit. Ka nje hapesire te madhe prej 175 m2 ku perfshihen dhe 2 tualete, gjithashtu ka dhe 1 verande te ma...

Apartament modern per qera tek Long Hill Residence ne Lunder , Tirane , (TRR-117-29a) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder. Kompleksi perbehet kryesisht nga vila dhe vetem pak apartamente te cilat te japin mundesine e jeteses ne nje zone te qete , me ajer te paster dhe shume te sigur...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRS-117-28d) Cmimi:85.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje afer Fakultetit  te Mjekesise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne e 7te dhe te fundit te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome e cila esh...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-117-27d) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Ofrohet i pamobil...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane , (TRS-117-26a) Cmimi:265.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane, shume prane me Bulevardin e Deshmoret e Kombit, Kryeministrine dhe Piramiden. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me pamje te hapur nga pjesa e bulevard...

Vile per shitje ne nje kompleks vilash ne Lunder , Tirane , (TRS-914-57a)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne nje kompleks residencial vilash ne periferi te Ti...

Cmimi:470.000

Apartament 2 + 1 me qera prane Hotel Mondialit ne Tirane (TRR-914-59b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Frosina Plaku. Ai ndodhet ne katin ...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Prokurorise se Tiranes (TRS-914-60j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet...

Cmimi:130.000 Euro

Ndertese ne shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-914-61j)
Tirane,Albania

Godine ne shitje prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane.Ndertesa s...

Cmimi:170.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-914-62j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet n...

Cmimi:300 euro