Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Vile 3 kateshe me qera ne residencen Long Hill ne Tirane , (TRR-317-10a) Cmimi:3500 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo residence njihet per ndertime cilesore, organizim i mire i mirembajtjes dhe administrimit te kompleksit, komunitet i qete, gjelberim dhe aj...

Apartament 1+1 me qera ne zonen Komuna e Parisit ne Tirane, (TRR-317-9d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane qendres Kristal ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 85 m2 e organizuar ne sallon, ku...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-317-8L) Cmimi:120.000 Euro

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ndertesa eshte e re e ndertuar ne vitin 2012, ofron administrim por nuk eshte e pajisur me ashens...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane, (TRS-317-7d) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 118.5 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 107.5 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e orga...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Transballkanike ne Vlore, (VLS-317-1d) Cmimi:76.000 Euro

Apartament per shitje afer plazhit ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartamenti o...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-317-6L) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane shkolles Jeronim De Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin ne 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Me siperfaqe 70m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, koridor dhe tualet....

Apartament 2+1 me qera te ETC ne Tirane (TRR-317-5L) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane dhe Aba Center. Me nje siperfaqe prej 126 m2  organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma, ...

Apartament 2+1 per shitje afer Bulevardit Zogu i I ne Tirane, (TRS-317-4d) Cmimi:90.000 Euro

Apartament 2+1 me shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor. Siperfaqja totale eshte 110 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, korido...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRR-317-3a) Cmimi:1200 Euro

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per klientet e saj qetesi, rregullsi , pasterti dhe ajer te paster. Kompleksi  perbehet nga vila dhe apartamente me nje...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-317-2L) Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Bllokut. Pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me nje siperfaqe prej 65 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, djome gjumi, tualet dhe ballkon.&nb...

Apartament 1+1 per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-317-1L) Cmimi:59.000 Euro

Apartament per shitje ne ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 61m2 dhe te brendshme prej 54m2 ndahet  ne sallon sebashku ...

Apartament 3+1 me qera afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-217-54d) Cmimi:1300 Euro

Apartament  me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte  dhe ka nje siperfaqe prej 155 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine , tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe koridor. Ofrohet i...

Apartament me qera 2+1 tek rruga Urani Pano ne qender te Tiranes, (TRR-1212-20)
Tirane,Albania

Apartament me qera 2+ 1stil duplex,tek rruga Urani Pano ne qender ...

Cmimi:350Euro

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRR-1212-21)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Me nje si...

Cmimi:1500

Apartament 1+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-415-32m)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Cmimi:350 Euro

Aparament 2+1 per shitje ne Don Bosko ne Tirane, Shqiperi, (TRS-1212-22)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 + studio, i përshtatur si 3 + 1, pranë rr...

Cmimi:59.000

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-113-1)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400