Ambient biznesi dhe truall per shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez, Tirane.

ID TRS-522-45V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 500.000 Euro
Sipërfaqe m2 458.2 m2 + 111.8 m2
Tualete 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Blu, Kamez

Ambient biznesi dhe truall per shitje buze Bulevardit Blu ne Kamez.

Ka nje siperfaqe trualli prej 458.2 m2 dhe siperfaqe ndertese prej 111.8 m2.

Ndertesa organizohet ne nje ambient te madh open space dhe 3 tualete.

Mundesi shume e mire investime, ambienti mund te ndahet ne 3 dyqane me te vogla.

Fasada e madhe e xhamit ofron reklamim te shkelqyer sidhe ndricim te bollshem natyral.

Oborri i madh para nderteses ofron mundesi parkimi por gjithashtu dhe shfrytezim per biznes.

Zona eshte mjaft e populluar dhe e njohur.

Prona e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 500.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën