Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

ID TRR-324-41Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 3
Sipërfaqe m2 79.5
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kosovareve

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri.
Siperfaqja totale prej 79.5m2 eshte e organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet, dhe dy ballkone.
Dy kondicioner jane vendosur ne secilin ambient per ngrohjen dhe per ftohjen.
Ambienti eshte i shtruar me parket i pajisur me sistem ndricimi.
Zyra eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar, i pajisur me 3 ashensor, me 3 kate parkim nentoke dhe i pozicionuar ne rruge kryesore.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Kopshtit Zoologjik, rruga Kristo Luarasi, zona e Kompleksit Dinamo etj.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 224-1X 750 €

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane. 
Apartamenti poziciono
Me Qira 124-52X 700 €

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri t
Me Qira 1018-62L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te sapoperfunduar ...

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes.
Pozicio
Me Qira 423-51Z 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me h
Me Qira 619-50S 750 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me hyrje te dedikuar ...

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje ng
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte,
Me Qira 1121-40N 840 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte, atehere do ishte ...