Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-224-62Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 4
Sipërfaqe m2 88
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kosovareve


Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View, ne rrugen e Kosovareve, ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe totale prej 88m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 74.7m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, nje ambient per kuzhine, nje tualet, nje depo, nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi ne proces vendosje.
Orientimi eshte JugPerendim.
Zyra eshte e shtruar me parket dhe do te jete e pajisur me sistemin e ndricimit Led.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar, i pajisur me 3 ashensor, 3 kate parkim nentoke qe ofron administrim dhe siguri.
Zona lidhet shpejt me zonen e Stadiumit Dinamo, Liqeni Artificial, Komuna e Parisit etj.
Nje post parkimi eshte i perfshire ne cmim.

Cmimi 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionua
Me Qira 923-13Z 700 €

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Me Qira 1223-31Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Ambienti esht
Me Qira 1123-38Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.
 Eshte e 
Me Qira 124-33Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila orga
Me Qira 124-51G 900 €

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor  Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me h
Me Qira 619-50S 750 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me hyrje te dedikuar ...