Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-915-56b)

ID TRR-915-56b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 87 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, prane rruges kryesore.

Ambjenti ka siperfaqe prej 87 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku me nje aneks te vogel, 2 dhoma, koridor, ballkon dhe tualet.

Jepet bosh dhe eshte totalisht e rinovuar nga brenda.

Dritaret kane pamje edhe nga rruga Pjeter Bogdani te cilet ju ndihmojne ne nje reklamim sa me te mire te biznesit apo zyrave tuaja.

Dhomat kane drite dielli gjate gjithe dites dhe ballkoni eshte i orientuar nga jugu.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, zyra, kompani, shoqate, organizate, noteri, kontabilist etj.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt. Ka akses ne disa rruge te ndryshme dhe pozicionohet fare prane sheshit Willson.

Ne kete pallat operojne edhe disa zyra te tjera. Gjithashtu ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pages ekstra.

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kates
Me Qira 1115-61K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe ne ane te rruges ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pal
Me Qira 215-43m 250 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, i ...

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 921-4V 400 €

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhe ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1018-18L 280 €

Zyre me qera ne rrugan Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhe ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 514-53b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete.
Ka nje
Me Qira 1018-57d 300 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete. Ka nje siperfaqe totale ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 1215-12b 270 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, ...