Ambient zyre me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

ID TRR-223-17Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 7
Sipërfaqe m2 63
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri brenda ne kompleks.
Ka siperfaqe totale prej 63 m2 dhe siperfaqe te brendshme 55m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i zyres eshte perendim duke bere qe zyra te kete ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dyja ambientit.
Zyra eshte pjese e nje pallati te mireadministruar te pajisur me ashensor dhe me kamera sigurie.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te mireadministruar qe ofron siguri, adminstrim, dhe gjelberim.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, programimi etj.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Rruga Frosina Plaku, rruga Ndre Mjeda, zona 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje palla
Me Qira 822-3A 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri, te sapo ...

Ambient zyrash me qira ne Kompleksin Zirkon ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1023-15X 400 €

Ambient zyrash me qira ne Kompleksin Zirkon ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kat
Me Qira 1117-29L 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe shume prane ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 722-14G 400 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare bani
Me Qira 1021-10N 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Mikel Maruli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 714-14b 250 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Mikel Maruli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te ne pallati t
Me Qira 1022-46G 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te ne pallati te ri me ashensor, ...