Dyqan per shitje prane zonen se Selvise ne Tirane

ID TRS-624-11Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Sipërfaqe m2 36
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Petrela

Dyqan per shitje shume prane rruges Siri Kodra ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqe totale prej 36m2 eshte e organizuar ne ambient open space dhe nje tualet.
Fasada e xhamit eshte mundesi e mire per reklamimin e biznesit.
Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor shume prane rruges kryesore.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Ferit Xhajko, Rruga Barrikadave, sheshi Selvia etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 2500 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri.
Perpara d
Në Shitje 1014-26b 98.800 €

Dyqan per shitje perballe KMY ne Yzberisht. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri. Perpara dyqani ka lulishte ...

Dyqan per shitje buze rruges kryesore ne Rrugen e Kavajes.
Ka nje siperfaqe pre 19 m2 e organizuar
Në Shitje 617-63K 80.000 €

Dyqan per shitje buze rruges kryesore ne Rrugen e Kavajes. Ka nje siperfaqe pre 19 m2 e organizuar ne: nje hapesire te ...

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 224-12G 93.600 €

Ambient per shitje buze rruges kryesore ne zonen e Selvise ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Dyqan per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te
Në Shitje 418-57L 97.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter shume prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 417-53K 80.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Dyqani per shitje buze rruges kryesore ne rrugen Siri Kodra ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nj
Në Shitje 224-18G 93.600 €

Dyqani per shitje buze rruges kryesore ne rrugen Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pal
Në Shitje 118-20L 92.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter ...

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane

Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati t
Në Shitje 921-16V 101.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati te ri. Ka nje ...