Ambient tregtar per qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-122-46V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 180
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Spiro Dedja

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-kateshe. 
Ka nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh te hapur, nje depo dhe tre tualete. 
Dyqani ndodhet buze rruge dhe me fasade xhami ofron mundesi te mira reklamimi. 
I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si market, magazine, servis etj. 
Ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe me akses te lehte. 
Ka dalje direkt ne Bulevardin Zogu I, rrugen Bardhok Biba dhe shume prane Qendres se Tiranes. 

Cmimi: 1200 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...