Ambient zyre me qera prane zones se ish Ekspozites ne Tirane

ID TRR-223-6G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 60 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambient zyre me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati ekzitues ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne 3 ambiente pune dhe nje tualet.
Zyra jepet dhe ofron punime te brendshme te mira. 
Eshte i gjithe i rikonstruktuar dhe i shtruar me nje parket te nje cilesie te mire.
Dritaret jane te gjita te pajisua me grila.
Mund te perdoret per nje sere funksionesh si: zyra noterie, zyra avokatie, klinika dentare, qender kursesh etj.
Zona eshte shume e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme.
Ka akses direkt me zonen e Vasil Shanto, rrugen Muhamet Gjollesha, Bulevardin Bajram Curri etj.

Cmimi 450 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera tek Kompleksi Magnet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallate
Me Qira 1222-27G 400 €

Zyre me qera tek Kompleksi Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh. Ofron nje ...

Zyre me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet ambienti esh
Me Qira 821-8V 350 €

Zyre me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet ambienti eshte i ri dhe i ...

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1020-25D 500 €

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ...

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 316-39K 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter me pamje nga Sheshi ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe.
Me Qira 220-35S 410 €

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe. Ka nje siperfaqe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 223-27R 320 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...