Ambient zyre me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-823-35Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambient zyre me qira tek Xhamia e Tabakeve, ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 2 te nje pallati te vjeter pa ashensor ne rruge kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ambienti ofrohet bosh per zyra.
Fasada e xhamit eshte mundesi e mire per reklamimin e biznesit.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi, si zyre kontabiliteti, zyre marktingu, qender kursesh, qender estetike etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Ali Demit, rrugen e Elbasanit, shkollen e Baletit etj

Cmimi 350 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhte ne katin e 3-te te nje pal
Me Qira 1117-16L 300 €

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhte ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e dy
Me Qira 124-17X 390 €

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.  Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Zyre me qira ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet
Me Qira 224-9X 450 €

Zyre me qira ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...


Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-t
Me Qira 1122-68Z 380 €

Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-te nje pallati te ri ...

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume pra
Me Qira 1219-54L 300 €

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume prane me rrugen ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe,
Me Qira 317-43L 300 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe, prane rruges ...