Ambient zyre me qira prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane

ID TRR-722-30G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 62 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te sapoperfunduar.
Ka nje siperfaqe prej 62m2 te organizuar ne dy ambiente pune, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte e shtruar me parket.
Ky ambient eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si: klinika, dentist, zyre noterie etj.
Ka lehtesisht akses ne rrugen Bardhyl, rrugen 4 Deshmoret dhe shume rruge te tjera kryesore.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.

Cmimi: 350 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 217-43d 320 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 118-34L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament 1 + 1 per zyra ne rrugen 28- Nentori ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 314-58b 300 €

Apartament 1 + 1 per zyra ne rrugen 28- Nentori ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ...

Apartament 2+1 per zyra me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 220-15S 300 €

Apartament 2+1 per zyra me qira prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Me Qira 1217-49d 400 €

Apartament per zyra ne qera prane qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne kat
Me Qira 718-50E 450 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...