Ambient zyre me qira tek sheshi Wilson ne Tirane

ID TRR-1123-29X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 8
Sipërfaqe m2 100
Shperndarja 5
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Ambient zyre me qira tek rruga Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 8 te nje qendre biznesi, pallat i ri me ashensor.
Ofron siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe organizohet ne 4 ambiente zyrash, nje ambient open space, nje kuzhine te vecuar, nje tualet dhe 2 ballkone. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga sistemi chiller ne te gjithe zyren. 
Apartamenti i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Pallati ku zyra ndodhet eshte qender biznesi, ofron administrim dhe siguri per 24 ore me ane te kamerave dhe rojeve te sigurise. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe vende parkimi.
Qendra pozicionohet ne nje zone te zhvilluar, me shume biznese dhe facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Bllokut, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne qendren e Tiranes. 
Zyra ka nje kosto shpenzimi per uje, elektricitet dhe administrimi me vleren e 230 euro ne muaj.


Cmimi: 1000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 860 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.
 Eshte e 
Me Qira 124-33Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane.
Ambienti eshte i poz
Me Qira 723-66Z 950 €

Ambient zyre me qera tek Ambassador 3, prane stadiumit Air Albania, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul ...

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila orga
Me Qira 124-51G 900 €

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor  Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open ...