Ambient zyre me qira prane Maternitetit te Ri ne Tirane

ID TRR-1122-4Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 320
Kati 1
Sipërfaqe m2 75
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan Dark

Ambient zyre me qira prane Maternitetit te Ri tek Bulevardi Zhan D'ark, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues, ne rruge kryesore.
Zyra ka nje siperfaqe totale prej 75m2 dhe eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ambienti jepet me qira bosh per zyra dhe ne gjendje shume te mire.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Brrylit, Xhamllikun, rrugen Bardhyl etj.


Cmimi: 320 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze
Me Qira 220-6H 350 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze rruge ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje p
Me Qira 1215-61b 250 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare.
Z
Me Qira 1019-45S 450 €

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare. Zyra ka nje ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nj
Me Qira 116-23b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Nd
Me Qira 621-14V 300 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pall
Me Qira 223-60G 450 €

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1016-7L 400 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 617-8K 420 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer ...