Zyre me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-724-1X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 2
Sipërfaqe m2 131
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Zyre me qira tek rruga e Kosovareve ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e dy te nje pallati te ri te sapo ndertuar me 3 ashensore.
Ofron nje siperfaqe totale prej 131 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 111 m2. 
Organizohet ne tre ambiente pune, dy tualete, nje depo dhe nje ballkon i cili rrethon the gjithe apartamentin. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi qendror chiller. 
Orientohet nga jug-lindja dhe ka ndicim natyral per gjate gjithe dites.
Pjesa e perparme e zyres eshte e veshur me fasade xhami duke dhene mundesi shume te mira reklamimi. 
Apartamenti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh, si zyra avokatie, banka, ateli e shume te tjera. 
Zyra ofron dhe nje parkim ne katin -1 me cmimi extra prej 100 euro/muaj.
Kompleksi ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, prane te ciles do te gjeni facilitete dhe sherbime nga me te ndryshmet.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Liqenit Artificial, ne rrugen Margarita Tutulani, ne Komunen e Parisit dhe ne Kompleksin Dinamo.


Cmimi: 1300 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 524-24X 1200 €

Zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje
Me Qira 821-2F 1200 €

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat ekzistes ...

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 616-22T 1200 €

Zyre per qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Eshte e pozicionua
Me Qira 624-43Z 1200 €

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View prane Liqenit Artificial ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 11 te ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 218-26L 1200 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 616-6K 1400 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...