Ambient zyre me qira prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-1123-22Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 1
Sipërfaqe m2 80
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Ambient zyre me qira ne filim te rruges Don Bosko ne Tirane, shume prane zones se Zogut te Zi.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 1-te te nje pallati me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 80m2 dhe te brendshme prej 69m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet, 2 korridore lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi i zyres eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne ambientin open space.
Zyra eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, klinike dentare, zyre finance etj.
Eshte e sapoinvestuar me parket, ndricim, kondicionim.
Eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor qe ofron adminstrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga Dritan Hoxha, rruga Asim Vokshi, rruga Mine Peza etj.
Ne cmim eshte i perfshire tatimi prej 15%.

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pa
Me Qira 915-9b 500 €

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, ne krah ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 424-51Z 650 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 523-22Z 450 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë.
Eshtë
Me Qira 215-31m 450 €

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë e vendosur në ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, pra
Me Qira 114-25 500 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane bulevardit ...

Zyre me qira ne rrugen Fadil Rada, shume prane Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e per
Me Qira 523-1Z 500 €

Zyre me qira ne rrugen Fadil Rada, shume prane Pazarit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e perdhe te nje ...