Zyre me qera ne Qender te Tiranes (TRR-717-28L)

ID TRR-717-28L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 65 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Murat Toptani

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te vecuar.

Ofron siperfaqe totale prej 65m2 te organizuar mjaft mire ne 3 ambiente zyre,kend kuzhine, korridor, tualet dhe ballkon.

Zyra ofron nje ambient komod, te saporinovuar, dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ballkoni ofron pamje te kendshme te ambientit pererth dhe ka drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Ndertesa pozicionohet ne pike strategjike, ne zemer te qytetit dhe me akses te lehte ne rruget kryesore te saj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar se fundmi prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si minimarkete, bare, restorante, farmaci, hapesira te gjelberuara, qendra tregetare etj.

Ne kte zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Ka mundesi parkimi me pagese ne zonen perreth me pagese ekstra.

Cmimi: 500 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.
Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e
Me Qira 418-30d 583 €

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me a
Me Qira 219-38T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te ...

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 4-t
Me Qira 1016-12K 550 €

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ...

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 918-14E 400 €

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 816-10b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-56K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te n
Me Qira 415-41M 560 €

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 316-39K 400 €

Zyre me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter me pamje nga Sheshi ...