Ambient zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-1223-29X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 440
Kati 2
Sipërfaqe m2 35
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 35 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Pjesa e perparme e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami duke dhene mundesi shume te mira reklamimi. 
Ambienti orientohet nga lindja dhe ofruar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner. 
Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume levizje e biznese prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Cameria dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 45000 leke/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 223-27R 320 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 1217-47L 450 €

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Tukiqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues.
Me Qira 115-36b 300 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Tukiqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues. Ambjenti ka ...

Zyre me qera prane rruges Papa Gjon Pali II, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 419-75S 300 €

Zyre me qera prane rruges Papa Gjon Pali II, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 323-13G 450 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje pallati prane ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Nd
Me Qira 319-7S 300 €

Ambient per zyre me qera prane zones se Bllokut, afer bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. 

Ambjenti ndodhet ne katin e II te
Me Qira 414-38b 350 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.  Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje kompleksi ...