Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-621-2V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 1
Sipërfaqe m2 158 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te pajisur me ashensor, e cila ndodhet ne katin e pare te banimit.
Ndahet ne nje ambient te madh open space, 2 zyra me te vogla, ambient ngrenieje, 2 tualete, korridor, 2 ballkone dhe nje paradhome, e gjitha me nje siperfaqe rreth 158 m2.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, i shtruar me pllaka dhe me hapesire te bollshme.
Cdo hapesire ka nga nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje si edhe sistem aspirimi.
Pallati ofron edhe administrim te mire.
Orientimi eshte nga Lindja dhe Perendimi.
Vendndodhja e nderteses ka akses te shpejte dhe ndodhet afer me qendren, ne nje zone mjaft te frekuentuar.

Cmimi: 1500 euro/muaj (neto)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyrash me qera ne Tirane. 
Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.
Me Qira 513-2 1400 €

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.  Zyra ofron ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre bizne
Me Qira 1217-68R 1450 €

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare.
Me Qira 719-49T 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare. Me nje siperfaqe ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Nde
Me Qira 914-23j 1600 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Ndertesa ju siguron ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 1217-8L 1600 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane librit ...

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje komp
Me Qira 214-19 1600 €

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...