Ambient zyre me qira tek Residenca Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRR-723-58Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 3
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Residenca Kodra e Diellit 1

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Ka nje siperfaqe totale prej 140m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, 2 tualete, dhe korridori lidhes .
Ambienti ofrohet bosh per zyra por edhe per banim.
Per banim vendoset kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket.
Apartamenti orientohet nga Veriu dhe ofron pamje te lire nga rruga kryesore duke i mundesuar reklamim te mire te biznesit.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi, si klinika dentare, klinike mjekesore, qender kursesh etj.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Selites, zona e Residences Kodra e Diellit 2, Komuna e Parisit etj. 
Zyra eshte pjese e nje residence qe ofron adminstrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Ne cmim jane te perfshira dhe dy poste parkimi.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 - te n
Me Qira 1117-4L 600 €

Apartament per zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , ...

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati t
Me Qira 313-18 800 €

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 1121-7N 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne zonen ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te b
Me Qira 1014-25j 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje ...

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-k
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...

Ambient per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te t
Me Qira 214-39b 800 €

Ambient per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...