Ambient zyre per shitje prane qendres se Tiranes (TRR-1217-41d)

ID TRR-1217-41d
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 74 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender Tirane

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Siperfaqja e brendshme e zyres eshte 74 m2 e shperndare ne open space dhe tualet.

Zyra ofrohet bosh, e mirembajtur dhe e pajisur me nje kodicioner per mundesimin e ngrohjes dhe e ftohjes.

Mund te sherbeje per shumme lloje zyrash, noteri, klinike dentare etj.

Zona eshte e  njohur  dhe ka akses te lehte ne sheshin Skenderbej, rrugen e Barrikadave, Bulevardin 4 Deshmoret e Kombit etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 110.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nj
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-26K 112.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat
Në Shitje 1213-29 108.000 €

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...