Zyre per shitje tek Selvia ne Tirane, (TRS-417-26K)

ID TRS-417-26K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 112.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 77 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Saraceve

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise.

Ka nje hapesire prej   57 m2 open space me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit.

Ambienti eshte i orientuar nga veriu dhe e pajisur me sistem te pershtatshem per zyra.

Ka lehtesisht akses ne rrugen e Dibres dhe rrugen e Saraceve, dhe ndodhet shume prane zones se Pazarit te Ri.

Ideale per zyra konsulencash , zyra avokatie ose call center.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi:   112.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze ...

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nj
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 1217-41d 110.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e ...

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat
Në Shitje 1213-29 108.000 €

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...