Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-47d)

ID TRR-618-47d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 84.4 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence.

Ka nje siperfaqe totale prej 84.4 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe depo.

 Apartamenti ofrohet i pamobiluar pervec kuzhines qe eshte e re dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe ofron nje pamje te hapur dhe te bukur te zones perreth.

Rezidenca eshte nje nga rezidencat me te preferuara te Tiranes ku ofron adiministrim, siguri, qetesi.

Zona ofron akses te lehte ne autostraden Tirane- Elbasan.

Parkim i perfshire ne cmim.

 

Cmimi 550 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 715-31m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ek
Me Qira 715-33b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1016-18L 430 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe p
Me Qira 615-28b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe prej 75 m2. Ndahet ...

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Bllokut.
Pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati t
Me Qira 317-2L 450 €

Apartament 1+1 me qera shume prane zones se Bllokut. Pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 116-53b 450 €

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Me Qira 1219-5S 420 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane.

Pozicionohet ne katin &
Me Qira 615-55m 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e tete te nje ...