Apartament 1+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-124-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 2
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 1+1 me qira ne rugen Peti prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 80m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 72m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, dy ballkone, nje tualet dhe korridori lidhes.
Kondicioneri i vendosur ne sallon mundeson ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Orientimi nga JugPerendimi mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar dhe shume pak e banuar.
Banesa eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron administrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona ka akses te shpejte me Liqenin Artificial, zonen e Kopshtit Zoologjik, zonen e Liqenit te Thate.

Cmimi: 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 123-23Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Vildan Luarasi prane gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Shtepia pozic
Me Qira 823-9Z 470 €

Apartament 1+1 me qira perballe Kompleksit Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e ...


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 915-31d 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1118-44L 600 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze ...


Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 1122-67Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Me Qira 1022-16G 600 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 323-53Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Myslym Shyri, prane qendres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati buze ...