Apartament 1+1 me qira prane Kompleksit Halili ne Tirane

ID TRR-623-24R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 9
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Buzuku prane rruges se Dibres. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati te ri me dy ashensore.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 hapesire e vecuar qe mund te perdoret si zyre, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Shtepia nuk eshte banuar me pare dhe ofrohet totalisht e mobiluar me nje mobilim modern.
Ne sallon ka te instaluar nje kondicioner i cili mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites. 
Pallati ofron siguri, administrim, sistem kapote per termoizolim dhe standarte europiane ndertimi.
Zona eshte e qete, mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme nga rruga e Dibres, rruga Ferit Xhajko, zona e Selvise, Pazar i Ri, Sheshi Skenderbej etj. 
Pallati ka dhe mundesi parkimi ne katet e nendheshme te tij me pagese ekstra.

Cmimi: 450 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Me Qira 717-59L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje palla
Me Qira 720-21D 400 €

Apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane.
Shtep
Me Qira 1123-41Z 400 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Zihni Sako, prane zones se Xhamllikut dhe Oxhakut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina, perballe stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.
Me Qira 615-40m 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina, perballe stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 518-25L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qira ne rrugen Skenderbej ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4rt te nje p
Me Qira 313-49i 550 €

Apartament me qira ne rrugen Skenderbej ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4rt te nje pallati pa ashensor, ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 419-52S 350 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin
Me Qira 817-2K 400 €

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje ...