Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-424-58A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 76
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i pajisur me kondicioner ne te gjithe ambientet.
Pallati ofron siguri dhe administrim mjaft te mire.
Zona eshte e zhvilluar por njekohesisht dhe shume e qete, gje e cila ofron mundesine e nje jetese mjaft komode.
Lidhet shpejt me Kopshtin Zoologjik, Kodren e Diellit dhe autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 400 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 616-21b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Xheko ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje godi
Me Qira 922-33Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine private ne rruge ...

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 419-3L 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 7-te ne nje
Me Qira 1214-51b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te n
Me Qira 813-9 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 713-1 300 €

Apartament 1+1 me qera pas Big Market ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje ...

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te
Me Qira 116-43L 350 €

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane Vizion ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 717-43L 430 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe ...