Apartament 1+1 me qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-223-10Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 8
Sipërfaqe m2 66
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Kika

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Kika, prane kompleksit Kika 2, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapoperfunduar me ashensor ne rruge kryesore.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 66m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me sistem qendror kondicionimi multisplit.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre moderne, i gjithi i shtruar me parket dhe i pabanuar me pare.
Orientimi eshte Lindje duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje parkim ne katin -1 te pallati.
Pallati eshte pozicionuar ne rruge kryesore, i sapoperfunduar, ofron siguri, ashensor dhe adminstrim 24h, dhe eshte pjese e nje kompleksi te gjelberuar.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Stadiumi Dinamo, zona Bllokut, Liqeni Artificial, Kristal Center.

Cmimi 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 714-18b 700 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te
Me Qira 422-3S 550 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 1123-28Z 500 €

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 11 dhe te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Shtepia
Me Qira 720-19V 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ,ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje
Me Qira 822-38Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga ,ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj
Me Qira 118-29d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8  te nje pal
Me Qira 324-26C 550 €

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8  te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 7te te nje pa
Me Qira 524-41C 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Muzaket ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7te te nje pallati te ri me ...